Peter Dahl färglitografi
2014-11-17
277923
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Erotisk dans, signerad Peter Dahl 78, 314/460, färglitografi, 37x28