Kopp sannolikt Japan
2014-11-17
277918
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPP, med fat, lackarbete på porslin, sannolikt Japan, koppens höjd 7,5 cm
Skador, lagningar