Vas silver 1960-tal
2014-11-17
277904
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, silver, GAB, Stockholm 1961, mynningskant med dekor av vågband i relief, höjd 18 cm, vikt ca 435 g
Bucklor