Japanskt porslin
2014-11-16
277828
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVISDELAR, 4 st, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av tuppar i grönsaksland, bestående av: serveringsfat, 2 tallrikar, slev, fatens diameter 21,5-37 cm
Dekorslitage