Adrian van Arkel oljemålning
2014-11-16
277816
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARKEL, Adrian van (1924-2006):"Den festliga båten", signerad v Arkel, olja på duk, ca 46x38 cm