Taklykta grönfärgad glasmassa
2014-11-16
277808
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLYKTA, Belgien, 1900-talets första hälft, stomme i metall, grönfärgad glasmassa, total höjd ca 54 cm
Ovandel med nagg, elektrifierad