Edvin Ollers oljemålning
2014-11-15
277720
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad E.Ollers 1954, olja på duk, ca 65x50 cm