Bägare i silver
2014-11-15
277706
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PUNSCHBÄGARE, 2 st, SNAPSBÄGARE, 6 st, silver, 1970-tal, bl a GAB, delvis förgyllda, höjd ca 3-5 cm, total vikt ca 253 g
Bruksslitage