Sengustaviansk puderstol
2014-11-16
277703
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PUDERSTOL, sengustaviansk, omkring 1800, bemålad, stoppad sits, träskuren dekor med bladhölstring, snurrbar, sitthöjd ca 46 cm
Skador vid fotavslut, slitage, ranglig