Roland Svensson litografi
2014-11-16
277686
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Islossning", signerad Roland S, 233/350, färglitografi, 27x49 cm
Gulnader