Golvlampor Oriel Harwwod design
2014-11-15
277653
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, design Oriel Harwood, uplight, massa, vita, gjutna och skulpterade växtformationer med bordskiva, höjd ca 177 cm
PROVENIENS: Inköpta på David Gill Gallery i London
Obetydligt slitage