Max Papart blandteknik
2014-11-15
277637
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Figurkomposition, signerad Max Papart, numrerad 37/75, färglitografi, collage på färgcarborundum, bladmått ca 57x77 cm