Rob Clous Vasas undergång
2014-11-15
277628
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLOUS, Rob (Nederländerna, född 1940): "Onder en Opgang va de Wasa", diptyk, signerad och daterad Rob Clous 80, numrerad 1/40, färglitografier, vardera ca 91,5x24,5 cm
Sprucket glas i hörn