Porträtt oljemålning
2014-11-16
277626
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Orientalisk kvinna, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 61x46