Inge Pettersson olja
2014-11-15
277560
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTERSSON, Inge (född 1944): Trädgård med hus, signerad Inge Pettersson, olja på duk, 41x40 cm