Marianne Kanter oljemålning
2014-11-17
277521
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANTER, Marianne (född 1944): "Modell med röd strumpa", monogramsignerad MK, olja på duk, 95x62