Marianne Kanter
2014-11-15
277515
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANTER, Marianne (född 1944): "Modell", monogramsignerad MK, daterad 86, olja på duk, 92x66