Marianne Kanter
2014-11-15
277514
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANTER, Marianne (född 1944): "Liggande modell", monogramsignerad MK, olja på duk, ca 54,5x78,5 cm