Gunnar Widforss akvarell
2014-11-15
277502
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Stugby, signerad och daterad Widfors 191?, akvarell, 25x46 cm