Såssnipa i porslin Kina underglasyrblått
2014-11-14
277432
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÅSSNIPA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av blommor, höjd 9 cm
Skador