Astri Bergman-Taube litografier
2014-11-14
277422
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (9 ) Landskap, signerade Astri Bergman Taube, litografier, varierande mått, ramade