Bonad Halland Brearedsskolan

Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan
Bonad Halland Brearedsskolan

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BONAD, 1800-talets början, Halland, Brearedsskolan, motiv föreställande den förlorade sonen, ca 370x33 cm

Slitage, obetydliga skador

277389

2014-11-14