Gunnar Johnsson olja
2014-11-14
277360
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHNSSON, Gunnar (1917-2007): Komposition, signerad, olja på duk, 30x26 cm
Märken