Borisov
2014-11-14
277350
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORISOV (1900-tal): Konkret komposition, signerad och daterad 82, blandteknik, ca 24x33 cm, oglasad