Oidentifierad konstnär olja på duk
2014-11-16
277239
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, I hönsgården, signerad L. Marchal, olja på duk, 24,5x33 cm
Krackeleringar