Anders Palmér oljemålning
2014-11-12
277235
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Gotlandsgård, signerad Palmer, olja på duk, ca 95x120 cm