Ljusstakar 1800-tal
2014-11-14
277223
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons, höjd 27,5 cm
bucklor, något sneda, en med bristning