Oidentifierad konstnär olja på pannå
2014-11-16
277210
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Blomsterstilleben, signerad W. Kerling, olja på pannå, 39,5x29,5 cm
Krackeleringar