Elis Ryberg färglitografi
2014-11-16
277207
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): Julgransförsäljning, signerad Elis Ryberg, 46/300, litografi, bildyta 43,5x42 cm