Boand Sunnebosskolan

Boand Sunnebosskolan
Boand Sunnebosskolan

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BONAD, 1800-talets första hälft, Småland, Sunnebosskolan, figurscen, målat på papper, ca 233x52 cm
PROVENIENS: Ur Anette och Zea Anderséns samlingar

Uppfodrad, skador

277206

2014-11-14