Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SIMBERG, Hugo (Finland, 1873-1917): Slädekipage i vinterlandskap, monogramsignerad och datera HS -99 och signerad Hugo Simberg, etsning, ca 12x18 cm
Fläckar
277174
2014-11-12