Fat tallrik Kina 1700-tal
2014-11-12
277083
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, motiv med blommor, diameter ca 34 resp 23 cm
Sprickor och nagg