Besticksdelar silver
2014-11-12
277025
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BESTICKDELAR, 1700-1900-tal, Sverige, Finland, silver, olika modeller bl a Fiolmodell, Empire, Gammal fransk, Svensk spets, olika tillverkare, total vikt exklusive knivar med rostfria blad, ca 2100 g
Gravyrer förekommer, slitage förekommer