Anshelm Dahl oljemålning
2014-11-12
277018
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Höstlandskap, signerad, olja på duk, 53x72 cm
tryckskador