Thure Wallner akvarellmålningar
2014-11-28
276968
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLNER, Thure (1888-1965): (2) Jaktmotiv, signerade Th. Wallner, akvarellmålningar, förlaga till förpackning för Gyttorps jaktpatroner, 17x25 cm