Hans Erik Eriksson oljemålning
2014-11-11
276952
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIKSSON, Hans-Erik (född 1921): Sommaridyll, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, 42x61 cm