Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNGUENTARIA, romerskt glas ca 200-100fKr, 15,5 cm, Proveniens: inköpt i Cesarea under 1950/60-tal
276889
2014-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här