Lars Boëthius oljemålning
2014-11-11
276860
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Insjö i solsken, signerad Lars Boëthius, olja på pannå, ca 54,5x65 cm