Skänk 1800-tal
2014-11-11
276847
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÄNK, 1800-talets slut, vitmålad, dekorfält i fom av romber, 2 lådor samt skåpsdörrar, höjd 112, 124x47 cm
Omarbetad, senare bemålad