Peter Dahl litografi
2014-11-11
276840
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Fredmans följe", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bladmått ca 45x60 cm