Taklampa Josef Frank
2014-11-11
276832
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TAKLAMPA, Josef Frank, Svenskt Tenn, modell 2358, mässing, 8 ljusarmar, formgiven för Haus & Garten i Österrrike sent 1920-tal, höjd ca 40, diameter ca 62 cm
Bruksslitage