J-E Franzén färglitografi

J-E Franzén färglitografi
J-E Franzén färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 45/360, färglitografi, bladmått 53x63 cm

Oramad

276830

2014-11-13