Bengt Fransson oljemålning
2014-11-10
276705
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): I parken, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm