Nils Tydén
2014-11-10
276637
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TYDÉN, Nils (1889-1976): Segelbåtar vid strandkant, signerad N Tydén, olja på pannå, 30x41 cm
Krackeleringar