Yrjö Edelmann litografi
2014-11-10
276628
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Veckat papper, signerad Y Edelmann, 94/150, färglitografi, 57x84 cm