Takarmatur med prismor
2014-11-10
276620
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 64 cm