Slas pastell
2014-11-10
276611
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Lador i skogsbryn med solrosor, signerad och daterad Stig Claesson 75, oljepastellkrita, 39x50 cm