SvenErixon färglitografi
2014-11-10
276556
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Komposition, signerad och daterad Sven Erixson -48, färglitografi, 125/360, 40x51cm
Gulnad