Jan Lööf illustration
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LÖÖF, Jan (född 1940): Illustration till Morfar är en sjörövare, signerad och daterad Jan Lööf 71, akvarell, 31,5x24,5 cm
Kuntoraportti
276499
Päivämäärä:
2014-11-12