Ivar Morsing
2014-11-09
276467
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): Golfare, 3+1 litografier, signerad I. Morsing, 110/175, 52x55 cm, oramade
Gulnader, fläckar